Najlepšie ceny! Garantujeme spokojnosť!

STRIEKANIE AIRLESS

S technológiou Airless garantujeme rýchle prevedenie prác.

Účinné striekacie zariadenie Airless

Striekacie zariadenie technológia airless patrí dnes už k štandardnému vybaveniu profesionálnych maliarov a stavebných firiem. Nezastupiteľnú úlohu zohrávajú pri veľkoplošných náteroch fasád, hál, striech; veľká skupina maliar je pravidelne využíva pre maliarske práce v interiéroch, pri povrchovej úprave novo budovaných objektov či renováciách.

Základnými požiadavkami každého maliara pri prevádzke striekacieho zariadenia airless je dostatočný výkon zariadenia, jeho spoľahlivosť a jednoduchá obsluha. Práve tieto tri hlavné aspekty zdôrazňuje pri navrhovaní nových modelov popredný svetový výrobca vysokotlakových striekacích zariadení – firma Airlessco by Durotech Co.

Zariadenia AIRLESSCO sú veľmi obľúbená medzi profesionálnymi maliari a stavebnými firmami, predovšetkým svoju nenáročnosťou na prevádzku a údržbou, ďalej veľmi kvalitným prevedením piestové pumpy a spoľahlivým elektronickým riadením.

Srdcom strojov AIRLESSCO je piestová pumpa z nehrdzavejúcej ocele s veľkými guličkami a sedlami ventilov pumpy z karbidu volfrámu.

Na Slovensku pracujú zariadenia AIRLESSCO na stavbách a v maliarskych prevádzkach už niekoľko rokov. Počas tejto doby si upevnila svoju dobrú povesť vďaka spoľahlivosti a tiež veľmi rozumnému pomeru výkonu a ceny zariadení.

striekanie akcia wagner

Výhody striekania Airless

Kvalitná kovová pištoľ

Pištoľ je vyrobená z vysoko kvalitného kovu

Rýchla príprava na použitie

Veľmi rýchla príprava na použitie

Jednoduché zaobchádzanie

Pištoľ je navrhnutá tak, aby s ňou bolo čo najjednoduchšie zaobchádzanie.

Originálne nádoby

Priame nasávanie farby z originálnych nádob