Skip to content
info@profi-cistenie.sk
Menu

O ECOEMBRA

ECOEMBRA

Sme rodinná firma, pozostávajúca z tímu mladých ľudí, pre ktorých je príroda a čisté životné prostredie alfou a omegou.

Naše bohaté 15ročné pracovné skúsenosti z vyspelých európskych krajín (Británia, Nemecko) nás neustále nútili rásť v odbornosti, profesionalite a v neposlednom rade v ekogramotnosti. Náš zápal za čistú planétu sa v týchto krajinách stretol s pochopením, nakoľko je u nich kladený veľký dôraz na životné prostredie a elimináciu vplyvov globálneho znečisťovania. Z toho dôvodu sme investovali do nových technológií, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Či už sa jedná o proces umývania a čistenia, výberu šetrnej techniky až po používanie ekologických čistiacich prostriedkov.

Všetky tieto spomínané veci nás viedli k tomu, vrátiť sa späť na Slovensko a hodnotne využiť naše Know How v profesionálnom čistení.

Slovensko nás vždy lákalo späť, nakoľko je to naša rodná krajina a záleží nám na jej budúcnosti. Milujeme hory a turistiku v nich. Túžime, aby sa bohatstvo našej prírody zachovalo aj pre ďalšie generácie.

To je dôvod, prečo sme tu ako Ecoembra.

Dokážeme znížiť produkciu odpadu, tým že vieme cca v 90% znovuobnoviť a zrevitalizovať vašu fasádu, strechu, chodníky atď. Tým pádom sa nemusí vyhadzovať staré a kupovať nové. Týmito krokmi šetríme prírodu a aj vašu peňaženku.

Kvalitne odvedená práca za rozumnú cenu rovná sa spokojný zákazník!

Ecoembra s.r.o.
hand-4053806_1920 up