Najlepšie ceny! Garantujeme spokojnosť!

ČISTENIE FASÁDY, STRIECH, DOMOV

Poskytujeme komplexné čistenie domov, bytov, budov a pravidelnú údržbu.

Čistenie striech a fasád

Vyčistením fasády a strechy môžete vyriešiť vzhľad Vášho domu a ušetriť približne 70% nákladov oproti nákladom na novú farbu fasády. 

Vašu fasádu alebo strechu po niekoľkých hodinách vyčistíme a zbavíme nečistôt. Vďaka našim technológiám sme mimoriadne efektívni. Šetríme čas, peniaze a vieme poskytnúť spôsob ako rýchlo, efektívne a šetrne vyčistiť Vašu fasádu a strechu. Fasáda, či už zateplená, alebo nezateplená je obal vášho domu, ktorý ho chráni pred vplyvmi prostredia.

Preto je potrebné udržiavať povrch fasád a striech čistý. Tak ako na streche, tak aj na fasáde sa usádza, to čo tam nepatrí.

maxresdefault
roof cleaning service x

Vyčistiť však nestačí !

Výsledok našej práce uvidíte ihneď. Ak ho chcete vidieť aj nasledujúce roky je potrebné vyčistený povrch naimpregnovať.

Impregnácia vyplní všetky póry, ktoré by inak obsadili nečistoty a baktérie. Takto ošetrený povrch odpudzuje aj vodu a tak získa na niekoľko rokov samočistiacu schopnosť.

To znamená, že všetky drobné nečistoty zmyje dážď. Impregnácia nezabraňuje prúdeniu vzduchu cez steny a tak vďaka modernej technológii bude váš dom aj naďalej dýchať.

Prečo si vybrať nás ?

Odstránenie nečistôt

Čistenie a odstránenie machov, rias, prachu a nečistôt spôsobených smogom, sadzami či živicami opadanými z korún stromov.

Cenová kalkulácia

Na mieste u vás prevedieme skúšku, ihneď vám pripravíme cenovú kalkuláciu a ponúkneme termín vykonania prací. Sami sa rozhodnete, či máte záujem.

Impregnácia

Čistenie a následná impregnácia zabezpečí rýchlejšie odtekanie dažďovej vody, rýchle vysýchanie, znemožnenie množeniu rias a machov