Čistenie chodnika Senec

Chodníky čistíme aj cez víkend ak je treba. Dnes to boli síce iba chodníky, ale zvykneme robiť aj dlažby, múriky, ploty a sem tam aj hroby. Človek si možno povie, že načo je to dobré?

Minimálne je to pekné a estetické. A každý z nás má určite radšej okolo seba čisto. V neposlednom rade je to aj naša vizitka, či už sa jedná o rodinný dom alebo vašu firmu, či prevádzku. Je vedecky dokázané, že ak sa vaši potencionálni zákazníci cítia príjemne a prostredie ich oslovilo, veľmi radi nakúpia. A funguje to aj opačne. Veľa firiem sa čuduje, že prečo ich ludia obchádzajú….

No je to z jednoduchého dôvodu. Človek nevstúpi tam, kde sa necíti dobre, kde na neho pozerá špinavý výklad, alebo vstup do firmy či obchodu je celý zájdený, dlažba zeleno čierna. Jednoducho povedané týmto sa dosahuje presný opak. Navyše nie je tu aspekt iba estetický ale aj bezpečnostný. Napr. taká dlažba alebo podlaha ak je napadnutá machom a je popršané alebo stačí aj ak je dlhšie vlhko, tak nie je vôbec bezpečné po nej kráčať. Je to akoby ste išli v zime po ľade. Je len otázkou času, kedy sa vám nohy rozídu. A pre tých starších to može byť ozaj nebezpečné.
Preto odporúčame našim zákazníkom, že ak nie kvôli vizáži, tak kvôli bezpečnej chôdzi by si mali dať vyčistiť dlažbu.

 

 

Nestojí to veľa a efekt je neskutočný. Budete mať pocit akoby ste si kúpili novú dlažbu. Takisto sa postaráme o to aby vám aj taká aj vydržala. Dávame na ňu ochranu s 5ročnou zárukou alebo pre tých náročnejších máme ochranu vo forme nanotechnológie s veľmi dlhou zárukou.

Tretí dôvod prečo sa starať o dlažbu a chodníky je aj ten, že sa vám poďakujú omnoho dlhšou životnosťou. Pretože všetky organické nečistoty ako sú machy, lišaje atď. pôsobia dlhodobo a narúšajú povrchovú štruktúru čím spôsobujú, že životnosť daného materiálu rapídne klesá.
Preto neváhajte a kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.